Regenearcja kół dwumasowych

Nasz zakład wyposażony jest w bogaty park maszynowy oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy wymieniają wszystkie części odpowiadające za pracę koła takie jak ślizgi, sprężyny, odboje, łożyska, podkładki, tulejki czy smar. Na koniec następuje szlif powierzchni ciernej oraz wyważenie koła dwumasowego.
Prowadzimy regenerację tarcz sprzęgła polegającą na naprawie tłumików drgań skrętnych, wymianie sprężyn i nabijaniu okładzin. Dorabiamy również tarcze nietypowe oraz wymieniamy spieki ceramiczne na tarczach do samochodów sportowych, maszyn i ciągników rolniczych. Toczymy i szlifujemy powierzchnie pracy docisków i kół zamachowych.
Po przeprowadzeniu regeneracji są to elementy w pełni wartościowe oraz ich praca odbywa się identycznie jak w przypadku nowej części.
Korzystamy z materiałów najwyższej jakości dostępnych na rynku. Oprócz usługi regeneracji posiadamy w ciągłej sprzedaży zregenerowane już koła dwumasowe, tarcze oraz dociski.
Proponujemy Państwu atrakcyjne ceny, transport, gwarancje oraz ekspresowe terminy.
Czas regeneracji koła dwumasowego trwa od 6 do 8 h, a czas regeneracji tarczy sprzęgłowej od 30 do 60 min.

Akceptujemy płatność za pobraniem (klient płaci w momencie dostarczenia przesyłki przez kuriera) lub płatność przelewem na konto (płatność z góry) na nasz rachunek bankowy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2011 dwumas.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.